Apie Mus

Tikriausiai girdėjote posakį, kad daiktai turi sielą. Taip sakome apie išskirtinius, mums brangius daiktus, kurie gali papasakoti savo istorijas – žinoma, jos neatsiejamos nuo žmonių istorijų.
Per ilgus savo veiklos metus sukūrėme šimtus eskizų ir maketų, kad jus pasiektų išskirtiniai „MD Wooden Art“ gaminiai: natūralaus medžio plaukų šukos, medinės komodėlės, plaukų smeigtukai ir planšečių bei telefonų stovai. Viliamės, kad įkvėpėme gyvybės kibirkštėlę daiktams juos gamindami. Rankų šiluma, susitelkimas ir kantrybė lydėjo šiuos daiktus nuo pirmų gamybos etapų. Norėjome, jog kiekvienas daiktas turėtų savo „asmenybę“, taigi paklusdami fantazijai suteikėme jiems išskirtinį dizainą.

Kodėl pasirinkome medį? Dėl funkcionalumo ir gražios išvaizdos mediniai gaminiai jau šimtus metų vertinami visame pasaulyje, taip pat ir Lietuvoje. Medis yra lengvai apdirbama, fantaziją išlaisvinanti natūrali žaliava, visada buvusi arti žmogaus. Galbūt todėl jis yra neatsiejamas nuo liaudies meno, mūsų buities.
Ir šiandien medienos gaminiai nepraranda populiarumo, ypač dabar, kai parduotuvių lentynas nuklojo pigi, nekokybiška masinės gamybos produkcija. Todėl „MD Wooden Art“ medinės šukos, mediniai smeigtukai, planšečių bei telefonų stoveliai ir komodėlės iš medžio gali būti puikus sprendimas ieškantiems išskirtinių, kokybiškų, ilgaamžiškų daiktų ar dovanų. Tikime, kad gaminiai iš natūralaus medžio gali keliauti iš kartos į kartą ir tęsti šią meilės medžiui tradiciją.
Džiaugiamės, kad „MD Wooden Art“ ženklu pažymėtos prekės yra nekenksmingos aplinkai – apdirbimui naudojamas tik medienai skirtas aliejus. Tai padeda išsaugoti natūralią medžio išvaizdą, todėl mūsų mediniai gaminiai atrodo skoningai ir kartu moderniai, skiriasi savo spalvinėmis ir tekstūrinėmis ypatybėmis.
Iš kokybiškos medienos (riešutmedžio, raudonmedžio, ąžuolo, uosio ir kt. medžio masyvo) pagamintos smulkmenų dėžutės, plaukų smeigtukai, šukos ir planšečių bei telefonų stoveliai yra itin patvarūs ir ilgaamžiški.
Mūsų parduotuvėje – rankų darbo mediniai gaminiai, kurie ras vietą kiekvieno namuose: nedidelės komodos papuoš modernų ar klasikinį interjerą; medinės šukos tiks visiems šeimos nariams; mediniai smeigtukai bus puikūs kasdieniai ar proginiai plaukų aksesuarai; planšečių ir telefonų laikikliai iš medžio taps išskirtine kalėdine, gimtadienio ar verslo dovana.
Taip pat priimame individualius užsakymus. Atsižvelgiant į jūsų pageidavimus iš įvairios medienos gali būti pagaminti įvairių matmenų plaukų smeigtukai ir šukos, medinės papuošalų dėžutės (komodėlės), planšečių bei telefonų stovai ir kiti medžio masyvo gaminiai. Nekantriai laukiame jūsų pageidavimų.
Tegul medis apsigyvena jūsų namuose!