D.U.K.

Per kiek laiko pristatoma siunta?

Siuntą paprastai suruošiame tą pačią arba kitą darbo dieną po apmokėjimo. Lietuvoje siunčiame paštu, pagal atskirą susitarimą siunčiame pageidaujamu būdu. Lietuvos paštas paprastai pristato  per dvi – keturias darbo dienas. Pristatymo į kitas šalis trukmė gali varijuoti, priklausomai nuo to, į kokią šalį prekė siunčiama.

Koks siuntos pristatymo mokestis?

Siuntas visoje Lietuvoje pristatome nemokamai. Siuntos pristatymo mokestis į kitas šalis priklauso nuo siuntos matmenų ir svorio.

Ar galiu grąžinti nepatikusią prekę?

Taip, tokiu atvėju, prašome apie tai pranešti per 14 dienų nuo pristatymo.

Ką daryti, jeigu gaminys brokuotas?

Jeigu pastebėjote gamyklinį broką, nedelsdami praneškite apie tai mums el. paštu arba telefonu. Mes įsipareigojame priimti gaminį atgal ir grąžinti sumokėtus pinigus (siuntimo išlaidas turi padengti pats klientas) arba pakeisti prekę analogiška preke, bet tik tuo atveju, jeigu apie nekokybišką prekę mums buvo pranešta per savaitę laiko nuo siuntos gavimo dienos. Priešingu atveju mes negalime būti tikri, kad defektas (-ai) atsirado dėl mūsų kaltės.

Ar visi jūsų parduodami gaminiai – iš medžio masyvo?

Taip, visi mūsų gaminiai – medinės papuošalų dėžutės, šukos, plaukų smeigtukai, planšečių ir telefonų stovai, pjaustymo lentos – gaminami iš gryno medžio masyvo. Naudojamas tik kokybiškas kietmedis: ąžuolas, uosis, raudonmedis, riešutmedis ir kt.

Ar prekėms suteikiama gamintojo garantija?

Tinkamai naudojami, iš kokybiško kietmedžio pagaminti daiktai tarnauja ilgus metus. Vis dėlto dėl netinkamo ar neatsargaus elgesio gali šiek tiek pakisti gaminių išvaizda, atsirasti smulkių įbrėžimų ir pan. Jeigu atsiradę defektai nedideli, susisiekite su mumis ir mes nemokamai pataisysime gaminį arba pateiksime instrukcijas, kaip tai padaryti patiems.

Kaip prižiūrėti medinius gaminius?

Kietmedžio medienos gaminiai yra patvarūs, tačiau pagrindiniai dalykai, kurių reikėtų vengti, – tiesioginiai saulės spinduliai, staigūs temperatūrų pokyčiai, nuolatinė drėgmė, smūgiai. Daugiau informacijos apie medinių gaminių priežiūrą rasite skiltyje „Gaminių saugojimo rekomendacijos“.

Kaip išsirinkti tinkamiausią prekę?

El. parduotuvėje savo patogumui galite įsijungti jums aktualius filtrus, susijusius su prekių kaina, populiarumu, naujumu, vertinimu, taip pat gaminių ypatybėmis. Rinkdamiesi plaukų smeigtukus, turėkite omenyje plaukų ilgį bei pobūdį ir atsižvelkite į mūsų pateiktą informaciją. Jeigu plaukų smeigtuko išsirinkti nepavyksta, susisiekite su Marija mob. + 370 670  17 643, ir ji padės išsirinkti tinkamiausią prekę. Mūsų telefonų ir planšečių stoveliai yra tinkami daugeliui modelių. Prekių aprašymuose pateikta svarbiausia informacija apie prekes. Jeigu jus dominančios informacijos vis dėlto nerandate, susisiekite su mumis el. paštu arba telefonu.