Kokybės garantija

Mums ypač svarbu aukšta gaminių kokybė, todėl mūsų mediniai plaukų smeigtukai, šukos, telefonų stoveliai ir papuošalų dėžutės (komodėlės) gaminamos tik iš gryno medžio masyvo: ąžuolo, tikmedžio, raudonmedžio, uosio, riešutmedžio, kopalmedžio ir kt. Patvari kietmedžio mediena puikiai tinka praktiškiems daiktams gaminti, yra ilgaamžiška, tvirta, atspari aplinkos veiksniams, įbrėžimams ir smūgiams. Ilgus metus bendradarbiaujame su patikimais, sąžiningais tiekėjais, todėl savo darbams naudojame tik kokybišką kietmedį.

Didelis dėmesys skiriamas kiekvienai kuriamo gaminio detalei. Garantuojame, kad mūsų mediniai gaminiai atitinka aukščiausius kokybės reikalavimus, yra nekenksmingi aplinkai ir žmogui. Nė viename gamybos etape nebuvo išnaudojami žmonės ar gyvūnai. Mūsų gaminiai nėra masinės gamybos produktas – siekiame, kad įsigytu daiktu klientas naudotųsi kuo ilgiau ir taip būtų mažinamas resursų eikvojimas ir žemės tarša.

Prieš išsiųsdami klientui prekę dar sykį patikriname jos kokybę. Vis dėlto jeigu atsitiktų, kad gavote brokuotą prekę, nedelsdami susisiekite su mumis, kad kuo greičiau rastumėm geriausią sprendimą.