Individualus užsakymas

Kiekviena medinė dėžutė, telefono stovelis, šukos ar plaukų smeigtukas gimsta pirmiausia galvojant apie jus: kas jums patiktų, būtų patogu ir kartu gražu; ką norėtumėte padovanoti savo draugams, giminėms ir kolegoms; ką brangintumėte ir galbūt perduotumėte kitai kartai.

Per ilgus metus stalčiuose nugulė daug eskizų, geriausi iš jų virto gaminiais, kuriuos galite peržiūrėti mūsų prekių kataloge. Vis dėlto suprantame, kad kiekvienas turi savitą skonį: vienam norisi daugiau paprastumo, kitam – išmoningumo, trečiam galbūt patinka modelis, bet nepatinka medienos rūšis. Esame pasiryžę įgyvendinti jūsų norus, taigi nedvejodami galite kreiptis į mus. Išklausę jūsų pageidavimų, tuoj pat imsimės darbo!

Pagalvokite, kas jums svarbu:

Spalva

Viena mediena natūraliai būna šviesesnė, kita – tamsesnė, gali turėti rausvą atspalvį. Spalva šiek tiek kinta nuo natūralaus aliejaus, kuriuo dengiamas gaminys, taip pat nuo beico. Pagalvokite, kokia spalva jums patiktų, ir mes padėsime ją sukurti.

Matmenys

Medinės komodėlės gali būti gaminamos įvairių matmenų ( iki 40 cm aukščio ir iki 40 cm pločio) su tiek stalčiukų, kiek pageidaujate. Kiti gaminiai – medinės šukos, plaukų smeigtukai, telefonų ir planšečių stoveliai – taip pat bus pagaminti tokių matmenų, kokių pageidaujate.

Medienos rūšis

Visi mūsų mediniai gaminiai gali būti pagaminti iš bet kurios medienos rūšies: ąžuolo, uosio, kopalmedžio, tikmedžio, buko, riešutmedžio, raudonmedžio ir kt. (Dėl patvarumo ir puikių eksploatacinių savybių geriausia rinktis kietmedžio medieną.)