Kodėl mes

„MD Wooden Art“ – nedidelis, bet nuolat augantis šeimos verslas.

Mūsų tikslas – kurti aukštos kokybės išskirtinius gaminius, kurie gimsta iš didžiulės meilės medžiui. Šiandien rinkoje kaip niekad daug pigios nekokybiškos produkcijos, dėl kurios švaistomi planetos resursai, žmonių sveikata ir beprotiškai teršiama aplinka. Mes siekiame sukurti išskirtinius produktus, kurie ne tik gražiai atrodytų, bet ir būtų nekenksmingi aplinkai. Iš gryno medžio masyvo pagaminti daiktai yra funkcionalūs, tvirti, dekoratyvūs ir ilgaamžiški. Mūsų mediniai gaminiai – puiki dovana ne tik sau, bet ir kitiems (kalėdinė, gimtadienio ar verslo dovana).

Per ilgus metus sukaupėme neįkainojamą patirtį: išmokome prisijaukinti medį ir, paklusdami natūralioms jo formoms, išlaisvinti vaizduotę. Kurdami įsiklausome į kiekvieną kliento pageidavimą ar pastabą, nes tai mums padeda tobulėti ir pasiekti geriausių rezultatų.

Kantrybė, kruopštumas, atidumas detalėms – mūsų pamatinės vertybės. Mūsų mediniai gaminiai išsiskiria unikaliomis formomis, natūralia išvaizda, taip pat – rankų darbo inkrustacijomis. Gaminiai iš medienos dekoruojami sidabru ir natūraliais mineralais, tokiais kaip lazuritas, piritas, malachitas, ametistas ir pan.

„MD Wooden Art“ rūpinasi, kad mediniai gaminiai būtų saugūs ir malonūs naudoti visai šeimai, todėl nenaudoja kenksmingų medžiagų, – tik specialų medienai skirtą aliejų. Mes tikime, kad natūralios medienos gaminiai – dėžutės, šukos, plaukų smeigtukai, telefonų ir planšečių stovai – džiugins jus ir jūsų artimuosius ilgus metus, o meilė medžiui toliau rusens mūsų širdyse.