Rekomendacijos

Gaminių saugojimo rekomendacijos

Visi mediniai gaminiai turi būti saugomi nuo didelių temperatūros ir drėgmės pokyčių .

Komodėlės

Medinės komodėlės privalo būti saugomos nuo tiesioginių saulės spindulių ir karščio: jų negalima laikyti ant palangės pietų pusėje, statyti ant palangės virš radiatoriaus, laikyti prie židinio! Jeigu kažkas nutiko (pvz., komodėlė nukrito ant kietų grindų), nebandykite jos taisyti patys, nes taip komodėlę galite tik dar labiau sugadinti. Geriau susisiekite su mumis: jeigu tai nereikšmingas defektas, patarsime, kaip pataisyti, arba nemokamai suremontuosime patys (jums tereikės sumokėti už siuntimą).

Šukos

Medinės plaukų šukos nebijo trumpalaikio sąlyčio su drėgme, todėl jomis galima šukuoti drėgnus plaukus, tik po to šukas reikėtų kruopščiai nusausinti rankšluosčiu. Saugokite nuo staigių temperatūros pokyčių – nedžiovinkite fenu, nelaikykite ant radiatoriaus ar duše. Retkarčiais pagal poreikį (kada būtent, matysis iš išvaizdos) plaukų šukas galite patepti kokosų, alyvuogių ar mineraliniu aliejumi (saulėgrąžų aliejus netinka!). Gausiai patepkite aliejumi ir palikite įsigerti 15 minučių, vėliau aliejaus perteklių nusausinkite rankšluosčiu.

Kaip dažnai dengti aliejumi, priklauso nuo šukų naudojimo ypatybių: jeigu šukuojate plaukų aliejumi išteptus plaukus, papildomai tepti aliejumi greičiausiai nereikės, jeigu tiesiog drėgnus plaukus, dengti prireiks kartą per maždaug 3 mėnesius. Naudokite šukas atsargiai, saugokite, kad jos nenukristų ant grindų! Jeigu šukoms kas nors atsitiks, norėsite atnaujinti jų išvaizdą ar panaikinti smulkius įbrėžimus, susisiekite su mumis – papasakosime, kaip šukoms greitai grąžinti pirminę išvaizdą.

Plaukų smeigtukai

Mediniai plaukų smeigtukai yra atsparesni temperatūrų svyravimams, tačiau jie vis tiek turi būti saugomi – nedžiovinkite smeigtukų fenu, nelaikykite jų ant radiatoriaus ar duše. Jokiu būdu nelaikykite inkrustuotų plaukų smeigtukų vonios kambaryje, nes sidabras nuo temperatūros pokyčių tamsėja. Jeigu norite grąžinti sidabrui blizgesį, patrinkite sidabrą kietu trintuku arba švitriniu popieriumi (grūdėtumas ne mažiau kaip 1 000); norėdami grąžinti blizgesį medienai, po šlifavimo įtrinkite ją nedideliu kiekiu aliejaus.

Telefonų ir planšečių laikikliai

Mediniai planšečių ir telefonų stoveliai turi būti saugomi nuo smūgių, įbrėžimų ir pan. Retkarčiais pagal poreikį stovelių paviršių galima padengti natūraliu medžiui tinkamu aliejumi. Saugokite nuo smūgių, staigių temperatūros pokyčių, tiesioginių saulės spindulių ir atviros liepsnos.